Nieustannie podwyższamy poziom naszej wiedzy. Znajduje to odzwierciedlenie w naszych kursach, które prowadzone są przez doświadczony zespół kajakarzy. Wierzymy w ciągły rozwój i przemiany, a naszym celem jest dobra zabawa połączona z potężną dawką wiedzy, którą chcemy Państwu przekazać.

JAKUB BRZEZIŃSKI

Kuba urodził się w 1998 roku. Absolwent wychowania fizycznego. Rozpoczął swoją karierę sportową w 2002 roku. Jest wciąż czynnym sportowcem w Reprezentacji Polski. Dotychczas w swojej krótkiej karierze jak sam mówi, udało mu się zdobyć 5 medali Mistrzostw Świata, 5 medali Mistrzostw Europy, zwycięstwo w Pucharze Świata do lat 14. Jest multimedalistą Mistrzostw Polski. Poza kajakarstwem interesuje się kulturą wschodnią. Uwielbia Tatry, wędkować i dobrze zjeść. 

ANDRZEJ BRZEZIŃSKI

Andrzej urodzony w 1993 roku. Posiada klasę najwyższą, czyli mistrzowską międzynarodową w kajakarstwie. W wieku 5 lat poszedł w ślady brata Patryka i spróbował kajakarstwa w którym jest po dzień dzisiejszy. W 2000 roku po złotym medalu olimpijskim braci Hochschorner ze Słowacji – Tata Marek, posadził go do jednego kajaka z bratem Filipem, który jest młodszy o jedenaście miesięcy. Razem w jednym kajaku pływali przez 18 lat. Wspólnie zdobyli 24 medale Mistrzostw Świata, Europy i Pucharu Świata. W swoim dorobku trzy razy stanęli na najwyższym stopniu Mistrzostw Świata i dziewięć razy na najwyższym stopniu Mistrzostw Europy. Byli laureatami prestiżowej nagrody dla nadziei olimpijskiej E. Pietrasika oraz młodymi asami małopolski. Poza kajakarstwem lubi gotować i aktywnie spędzać czas w górach.

FILIP BRZEZIŃSKI

Filip urodził się w 1993 roku. Jako 6 latek próbował sił w kajaku pojedynczym, jednak nie na długo bo tego samego lata za namową Taty przesiadł się do kanadyjki dwójki wraz z bratem Andrzejem. Kajakowe partnerstwo tworzyli przez ponad 18 lat. W tym czasie uzyskał liczne sukcesy, między innymi odsłuchał mazurka Dąbrowskiego 3 razy na najwyższym stopniu podium mistrzostw Świata oraz 8 razy podczas mistrzostw Europy. Jednak przez decyzje światowej federacji musiał zakończyć swoją sportową przygodę z kajakarstwem, a jednocześnie zabrano mu nadzieję na medal Olimpijski. Poza sportem interesuje się programami przyrodniczymi.

PATRYK BRZEZIŃSKI

Slovak

Patryk urodzony w 1991 roku. Jego historia ze sportem zaczyna się w Krościenku n/D. W wieku 6 lat, tata zaprowadził go na jedyną przystań w rodzinnej miejscowości. Od samego początku było wielkie zaangażowanie ze strony Patryka co przynosiło pożądane efekty oraz medale. W skutek czego jako 16 latek przeprowadził się do Krakowa i zaczął trenować profesjonalnie. Ucząc się w szkole sportowej „SMS KRAKÓW” odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej (mistrzostwa europy i świata). Ukończył kurs instruktora i trenera klasy II. Między czasie jako 18-latek niespodziewanie otrzymał propozycje od agencji modelingowej z którą wszedł we współpracę. Był modelem ekskluzywnych wybiegów dla znanej marki „PRADA”, które dały niezwykłe możliwości, gdzie następnie wystąpił w reklamie „AXE”. Reklamę z udziałem Patryka wykupiło kilkanaście państw. Był gościem programu „PYTANIE NA ŚNIADANIE”. Zrobił tysiące zdjęć w Mediolanie i Paryżu. Brał udział w wielu „SHOW ROOM” za granicą.