Wybór pontonu zapewnia w pełni bezpieczny spływ dla całej rodziny z dziećmi. Spływ kajakiem jest bardziej wymagający pod względem technicznym.

To zależy od poziomu zaawansowania, jeżeli już miałeś/aś przygodę z kajakiem to spokojnie sobie poradzisz. Jeżeli czujesz się niepewnie zalecamy spływ z instruktorem bądź wybór pontona.

Należy przed zaplanowaną wycieczką sprawdzić pogodę w rejonie Pienin w danym dniu. W okresie letnim rekomendujemy krótkie spodenki, koszulka oraz w plecaku kurtka przeciwdeszczowa, klapki lub sandały (obuwie może się zamoczyć).

Przed wcześniejszym skontaktowaniem się z załogą RiverFun w zależności od dysfunkcji jesteśmy w stanie zorganizować spływ. Wyłącznie z właścicielami firmy.

Na pontonie można płynąc od 1 roku życia.

Ponton rekomendujemy dla rodziny. Kajak jest dla par, które chcą powalczyć z rzeką o swoje miejsce na niej i przeżyć niezapomnianą przygodę.

Nie trzeba mieć karty pływackiej. Zaleca się umiejętność pływania, jednak każdy klient jest zaopatrzony w atestowany kapok.

Czas spływu nie jest ograniczony. Płyniesz do momentu, aż dopłyniesz do siedziby firmy RiverFun (czas nie wpływa na cenę).

Tak, na życzenie klienta, odbieramy we wcześniejszym punkcie na odcinku rzeki.

Kochamy zwierzęta, jednak przepisy Parku Narodowego na to nie pozwalają.

Parking jest darmowy dla klientów RiverFun.