Spływy pontonowe- Oferta dla grup zorganizowanych/ integracje

Oferta dla grup zorganizowanych, to spływ kajakowy lub pontonowy Dunajcem pod przewodnictwem MISTRZÓW ŚWIATA w Kajakarstwie Górskim. Do dyspozycji mamy kajaki 1/2/3-osobowe oraz pontony od 4-12 osób. Na czas spływu otrzymają państwo niezbędny sprzęt (ponton/kajak, wiosło, kapok oraz na życzenie klienta pokrowce na telefon i worki wodoszczelne zabezpieczające  przed zamoczeniem rzeczy).

Pokażemy Wam jak:

  • efektownie wiosłować,
  • ćwiczenia synchronizacji z pozostałymi osobami w pontonie,
  • podstawy czytania wody, -bezpiecznie wsiadać do kajaka,
  • sterowanie kajakiem/ pontonem.

Opowiemy Wam z czym się możecie spotkać na rzece i jak zachować szczególną ostrożność. Przy naszej siedzibie mamy „specjalny odcinek” czyli fale i mocniejszy nurt rzeki dla bardziej wymagających i lubiących adrenalinę! Podczas 3 godzinnego spływu Dunajcem będziecie mogli podziwiać przyrodę Pienińskiego Parku Narodowego, a w nim najwyższe szczyty: Trzy Korony i Sokolicę.

Organizując  spływy na Dunajcu jednocześnie dzielimy  się ̨ wiedzą oraz doświadczeniem. Będziecie mieli Państwo okazje poznać i spłynąć z Mistrzami Świata i Europy.

Wspólny spływ to możliwość integracji i współpracy z innymi uczestnikami dlatego to trafny wybór dla szkół, kolonii, spotkań integracyjnych dla firm.

Po wcześniejszym ustaleniu, możliwość zorganizowania ogniska na terenie RiverFun.